נתקעת? מגיעים אליכם בתוך 25 דקות בלבד ומעניקים שירות מקצועי ברמה גבוהה 054-730-6088

דף הביתפריצת כספות

פריצת כספות – משימה לאנשי המקצוע בלבד

יותר ויותר ישראלים מחזיקים היום כספת בבית. הם משתמשים בה כדי לשמור על תכשיטים שעברו בירושה, על סכום כסף גדול שהתקבל, על מסמכים רגישים במיוחד ואפילו על הדרכון שלהם. אלא שיש לא מעט מצבים שבהם הגישה לכספת הופכת לאתגר של ממש. המפתח נעלם, הקוד נשכח ורק פריצת כספות מקצועית תאפשר לכם להגיע אל הציוד יקר הערך שמסתתר שם מעבר לדלת הנעולה היטב. רגע לפני שאתם עושים את זה לבד ומנסים לשבור את דלת הכספת, זה בדיוק הזמן לקרוא למקצוענים ולהזמין מנעולן עם ניסיון בפריצת כספות.

 

פריצת כספות מותאמת לכל סוג כספת

לפני הכול חשוב לזכור שישנם סוגים רבים של כספות, ולכל אחד מנגנון ייחודי משלו. בהתאם, פריצת כספות תתבצע על ידי מנעולן בעל ידע וניסיון, ובעיקר בעל ההיכרות הטובה והמעמיקה עם מנגנוני הנעילה השונים. כך ניתן לשחזר את הקוד שאבד, לתקן תקלות במנעול הדיגיטלי או החשמלי ולפרוץ לכספת עם מנעול ביומטרי מתקדם. פריצת כספות היא בהחלט עסק למקצוענים, ואם המטרה שלכם היא להגן על תכולת הכספת – מומלץ לעשות את זה נכון, עם מנעולים SOS והשירות הטוב ביותר שיש. זהו השירות שישמור על הכספת ועל כל מה שבתוכה, יבטיח לכם ראש שקט הרבה יותר ומעל לכל יספק לכם שירות ברמה גבוהה וללא פשרות.

פריצת כספות מחייבת הכשרה מתאימה

כאמור, סוגי כספות שונים מאופיינים במנגנוני נעילה מיוחדים, מה שמחייב ידע מקצועי והציוד מתאים. פריצת כספות, אם כן, היא משימה שדורשת הכשרה מתאימה. כך אפשר להגיע אל תכולת הכספת בלי להסב לה נזקים, ולהימנע מטעויות שיעלו לכם הרבה מאוד כסף. עם הסמכה של משטרת ישראל, עם הכשרה מתאימה ועם הניסיון הרב בשטח, מנעולים SOS הוא הפתרון האידאלי עבורכם. רק עם מנעולן שיודע לזהות את סוג הכספת, לאתר את הבעיה וכמובן למצוא פתרון פשוט, יעיל, מדויק ומהיר ככל האפשר, תוכלו לשמור על הציוד היקר שלכם מכל משמר. לפריצת הכספת שלכם בצורה בטוחה ואיכותית צרו איתנו קשר כבר עכשיו!

Magnum

נתקעתם? יש לכם שאלה? התייעצות עם בעלי מקצוע מוסמכים בטלפון : 054-730-6088


טופס יצירת קשר


החלפת צילינדרפריצת כספות/רכביםתיקון דלתותאחר